Konkurs na polską wersję „Damy z gronostajem” rozstrzygnięty! Spośród 88 opublikowanych prac wybraliśmy najbardziej kreatywne interpretacje.
Wyboru dokonało jury w składzie:
Zygmunt Moszkowicz – zastępca redaktora naczelnego INTERIA.PL
Remigiusz Załucki – fotograf i grafik INTERIA.PL
Ewelina Karpińska-Morek – serwis Wiadomości INTERIA.PL, autor bloga Sztukatułka
Każdy z członków jury wybrał 7 najlepszych i spełniających kryteria konkursu zdjęć, przyznając odpowiednio 1-7 punktów. Zwycięzcy zostali wyłonieni po zsumowaniu punktów przyznanych przez poszczególne osoby.
Miejsce I (12 punktów)
Miejsce II (ex aequo) – po 11 punktów
Miejsce III – 9 punktów
Dodatkowo autorka bloga postanowiła przyznać własne wyróżnienia (poza jury) następującym pracom:

Lord Łyizel - Fotografia przedstawia Lorda Łyizela który postanowił sfotografować się ustawiając aparat w trybie samowyzwalacz.
Zwycięzcom gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane pocztą na wskazane w formularzach zgłoszeniowych adresy.
Pierwsze miejsce jest rewelacyjne – kilka dni temu przejrzałam zgłoszone zdjęcia i tak naprawdę tę jedną pracę zapamiętałam. Oryginalnie i z przymrużeniem oka 🙂
Świetne. Z przymrużeniem oka i do tego z klimatem. Zdjęcie ma to „coś”.
Model biznesowy To jest po części klucz do tego zjwksiaa. Jeden model biznesowy już działa, i to od wielu lat i nie tylko w internecie czy sferach związanych z przetwarzaniem informacji Najlepszym przykładem jest tu jadanie posiłkf3w na mieście . Kiedyś ludzie mieli o wiele mniej pieniędzy dlatego posiłki przygotowywali w domu (co zajmuje trochę czasu rf3wnież). Kiedy społeczeństwa zachodnie zaczęły się bogacić, zaczęły rozwijać się rf3wnież restauracje, knajpki i bary. To z kolei dało znf3w więcej czasu wolnego, ktf3rego nie trzeba przeznaczać na gotowanie. Podobnie jest ze sprzątaniem, w bardziej zamożnych domach zatrudnia się gosposie czy raz na jakiś czas panią do sprzątania. Tak więc w tym modelu biznesowym musisz zarobić odpowiednią ilość pieniędzy w normalnej pracy, abyś miał dużo czasu wolnego na działanie w społecznej fabryce.Drugi model biznesowy jest bardziej radykalny i postuluje wynagradzanie Cię za obracanie symbolami kultury i informacji Ale nikt go jeszcze dobrze nie sformułował.