Wyniki konkursu „Dama z gronostajem”

Konkurs na polską wersję „Damy z gronostajem” rozstrzygnięty! Spośród 88 opublikowanych prac wybraliśmy najbardziej kreatywne interpretacje.

Wyboru dokonało jury w składzie:

Zygmunt Moszkowicz – zastępca redaktora naczelnego INTERIA.PL

Remigiusz Załucki – fotograf i grafik INTERIA.PL

Ewelina Karpińska-Morek – serwis Wiadomości INTERIA.PL, autor bloga Sztukatułka

Każdy z członków jury wybrał 7 najlepszych i spełniających kryteria konkursu zdjęć, przyznając odpowiednio 1-7 punktów. Zwycięzcy zostali wyłonieni po zsumowaniu punktów przyznanych przez poszczególne osoby.

Miejsce I (12 punktów)

Warzywniakowa kompozycja Damy z Gronostajem

Miejsce II (ex aequo) – po 11 punktów

Miejsce III – 9 punktów

Dama z gronem II

Dodatkowo autorka bloga postanowiła przyznać własne wyróżnienia (poza jury) następującym pracom:

Lord Łyizel - Fotografia przedstawia Lorda Łyizela który postanowił sfotografować się ustawiając aparat w trybie samowyzwalacz.

Wariacja II

dama z gronostajem-fretką

Dama ...i to jaka urocza

Mr Dandy

Eko-dama - autoportret

Zwycięzcom gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane pocztą na wskazane w formularzach zgłoszeniowych adresy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografia, Konkursy i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Wyniki konkursu „Dama z gronostajem”

 1. Kasia pisze:

  Pierwsze miejsce jest rewelacyjne – kilka dni temu przejrzałam zgłoszone zdjęcia i tak naprawdę tę jedną pracę zapamiętałam. Oryginalnie i z przymrużeniem oka 🙂

 2. Anonim pisze:

  Świetne. Z przymrużeniem oka i do tego z klimatem. Zdjęcie ma to „coś”.

  • Bali pisze:

   Model biznesowy To jest po części klucz do tego zjwksiaa. Jeden model biznesowy już działa, i to od wielu lat i nie tylko w internecie czy sferach związanych z przetwarzaniem informacji Najlepszym przykładem jest tu jadanie posiłkf3w na mieście . Kiedyś ludzie mieli o wiele mniej pieniędzy dlatego posiłki przygotowywali w domu (co zajmuje trochę czasu rf3wnież). Kiedy społeczeństwa zachodnie zaczęły się bogacić, zaczęły rozwijać się rf3wnież restauracje, knajpki i bary. To z kolei dało znf3w więcej czasu wolnego, ktf3rego nie trzeba przeznaczać na gotowanie. Podobnie jest ze sprzątaniem, w bardziej zamożnych domach zatrudnia się gosposie czy raz na jakiś czas panią do sprzątania. Tak więc w tym modelu biznesowym musisz zarobić odpowiednią ilość pieniędzy w normalnej pracy, abyś miał dużo czasu wolnego na działanie w społecznej fabryce.Drugi model biznesowy jest bardziej radykalny i postuluje wynagradzanie Cię za obracanie symbolami kultury i informacji Ale nikt go jeszcze dobrze nie sformułował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*