Co siedzi w głowie konia? Konkurs

Kategorie: Konkursy | Tagi: | 02 marca 2015
Post

Artystycznie tarantowaty, wytatuowany detalami, wpatrzony w patrzącego. Najnowszy temat okiełznany przez Malwinę de Brade. Ten wzór może trafić do Waszej zagrody ciekawych przedmiotów, jeśli tylko wymyślicie oryginalny tytuł. Zachęcam do udziału w urodzinowym konkursie Sztukatułki.

Autor: Malwina de Brade/Headmadestore.pl

Autor: Malwina de Brade/Headmadestore.pl

26 lutego blog Sztukatułka skończył cztery lata. I z tej okazji mam dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać torbę, koszulkę lub poduszkę z najnowszym wzorem z pracowni Malwiny de Brade (zdjęcie powyżej).

Nagrodę sponsoruje Headmadestore, czyli „fabryka” przedmiotów niezwykłych, zrobionych z głową. Tam sztuka wydostaje się z dusznych pomieszczeń, a artyści otwierają szuflady, w których zalegają fantastyczne, barwne kompozycje.

Jedna z nich może – w wybranej przez Was formie – zasilić Waszą kolekcję nietuzinkowych elementów garderoby lub wyposażenia wnętrza.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Uważnie przyjrzeć się nadrukowi, uruchomić wyobraźnię i zaproponować ciekawy tytuł dla obrazu wyczarowanego przez Malwinę de Brade.

Swoje propozycje zamieszczajcie pod wpisem konkursowym na Facebooku.

Na zgłoszenia czekamy do 6 marca.

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*