Fotokonkurs: Dama z gronostajem

Uważasz się za osobę kreatywną? Udowodnij to i wykonaj zdjęcie-interpretację obrazu Leonarda da Vinci „Dama z gronostajem”. Na zwycięzcę czeka aparat fotograficzny!

Fot. AFP

Twoim zadaniem będzie wykonanie zdjęcia, na którym Ty, lub ktoś z Twoich znajomych, wcielicie się w rolę postaci ze słynnego obrazu. Możesz oddać charakter płótna w sposób realistyczny, abstrakcyjny, itd.  – kwestię interpretacji pozostawiamy Twojej wyobraźni. Tak więc tytułowa dama wcale nie musi być kobietą, a gronostaj – zwierzęciem. Włącz wyobraźnię, puść wodze fantazji i wykonaj ciekawą stylizację.

Staraj się zachować jedynie kompozycję obrazu (ułożenie postaci).

Prace będzie można nadsyłać w dniach 26 października-8 listopada za pomocą specjalnego formularza, który zostanie udostępniony w dniu rozpoczęcia konkursu.

Nagrody:

I miejsce – aparat fotograficzny Fujifilm, FinePix Z33

II miejsce – powieść laureata literackiej Nagrody Nobla w 2010 r. – Mario Vargasa Llosy – „Marzenie Celta”, kubek i notes z logo Interia.pl

III miejsce – powieść czeskiego pisarza Tomasa Zmeskala „List miłosny pismem klinowym”, kubek i smycz z logo Interia.pl

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Fotokonkurs: Dama z gronostajem

  1. Pingback: Nago. Za parawanem. Za pieniądze — Sztukatułka

  2. Basia pisze:

    Na jaki adres wysłać zdjęcie i zgloszenie ?

  3. Dziś o północy pojawi się na blogu informacja o tym, że rozpoczął się konkurs, a w niej szczegółowe informacje. Niecierpliwym podaję adres formularza już teraz http://fakty.interia.pl/galeria-dama-z-gronostajem/dodaj, ale proszę o nadsyłanie prac dopiero po północy. Zdjęcia nadesłane wcześniej nie wezmą udziału w konkursie, ponieważ konkurs trwa od 26 października do 8 listopada (do 23:30).

  4. Głodna dama rządzi pisze:

    Głodnej damie dynia w usta i gotowa już rozpusta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*