Tybet na Woli

Warszawski Tybet leży na skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Marcina Kasprzaka. Na rondzie powstaje otwarta galeria street artu, która – poprzez barwne motywy – przybliża kulturę i aktualną historię Tybetu.

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Projekt Galeria Tybetańska jest realizowany przez Fundację Klamra. Zaangażowani w jej powstawanie są również: Fundacja Inna Przestrzeń, grupa 3fala.art.pl i program ratujTybet.org.

Galeria powstała, by w alternatywny sposób przekazywać wiedzę o tym zakątku świata, a także stworzyć nowe miejsce na mapie kulturalnej Warszawy. Jak czytamy na stronie ratujTybet.org celem tego projektu jest również „pokazywanie możliwości tworzenia legalnego graffiti w przestrzeni miejskiej” i „integracja mieszkańców Woli”.

Jak oceniacie stołeczny Tybet?

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Fot. Marcin Jędrasiewicz

Ten materiał ukazał się również w serwisie KULTURA (Warszawa ma swój Tybet)  na łamach portalu INTERIA.PL.

Źródła:

Więcej informacji o Galerii Tybetańskiej na Woli

Ratuj Tybet

3fala.art.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Graffiti, Street art i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Tybet na Woli

 1. abell pisze:

  Uwolnijcie się od łańcuchów, które przywiązały Was do tych mrocznych dusz, teraz, nie ma na to lepszego czasu, nie będzie lepszego dnia, ani lepszej na to okazji. To idealne miejsce by przerwać tę historię i podzielić się tym z oczami i uszami całego Waszego świata. Kimkolwiek jest ta istota, czy to osoba fizyczna czy korporacja medialna, będzie natychmiast traktowana przez Waszych ludzi jak bohater, pionier, innowator i tak, nawet jak wybawiciel, chociaż wszyscy jesteście własnymi wybawicielami, chcielibyśmy by było to dla Was jasne. Nie czekajcie na nikogo by przyszedł i Was ocalił. Tylko Wy, ludzie Ziemi, którzy macie możliwości i środki by ocalić się od kolejnych dni opresji i życia w ograniczeniach, brakach, niedostatku, konfliktach, zniszczeniach, zanieczyszczeniach, nędzy i poniewierce. To jest czas dla Was wszystkich do wspólnej pracy i wynoszenia siebie daleko poza granice ograniczeń wymiarowych. Możecie to zrobić, teraz macie narzędzia, macie alternatywę, macie złotą okazję by zmienić na lepsze całą Waszą rzeczywistość i życie każdego na całej Waszej planecie.
  Jesteśmy z Wami na każdym kroku i z każdym oddechem i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby chronić Was, Waszych bliskich, przyjaciół, współpracowników, a nawet znajomych. Mamy doskonałe środki ochrony i nadzoru i jesteśmy na pozycjach w każdym momencie i nie spuścimy Was z oka nawet na sekundę, podczas gdy myślicie o tym czy nadszedł czas by coś zrobić. Dziękujemy, odważnym mężczyznom i kobietom na linii frontu i prosimy Was, mężczyźni i kobiety ze świata mediów, czyż nie nadszedł czas by dołączyć do braci w walce, tej walce o prawdziwą wolność, pokój i dobrobyt dla ludzi z Waszego świata?
  Jesteśmy przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami, którzy występują w obrębie wyższo wymiarowych poziomów w tym wszechświecie, ale jesteśmy także tutaj z Wami, nasi bracia i siostry z Ziemi. Jesteśmy Dowództwo Ashtar.

 2. Xawery pisze:

  Najpierw by z naszym totalitaryzmem obecnych ekip trzymających władzę powalczyli, a dopierow po tym brali się za Tybet. O Tybetańczyków się martwią, a Tusk uzbraja straż miejską i zwiększa uprawnienia policji oraz innychsłużb mundurowych, które zamiast chronieniem Polaków zajmują się ich atakowaniem i obroną jakich dewiantów, niemieckich lewaków i ryskich komunistów łamiących polskie prawo. Do tego całe tony propagandy niczym za PRLu w tvp, tvn, gw, polsacie i tym podobnych „jedynie słusznych mediach”.

 3. Józef pisze:

  Xawery i abell jesteście nawiedzeni. To nie ta strona na wasze majaczenie.

 4. Marcin77 pisze:

  no niezle 🙂

 5. This is really a nice place.

 6. I’m not certain where you are getting your information, but good topic.
  I needs to spend some time studying much more
  or figuring out more. Thanks for magnificent info I used to be searching for this information for my mission.

 7. If you have trouble with premature ejaculation or orgasm, then sex dolls can be a great investment
  for you. It will minimize the resistance capability to overtake various types of sexually transmitted
  diseases HIV. The convenience of today’s dating sites saves you time by being able to search for the type of partners you
  are looking for from the comfort of your own home.

  My web-site free live shemale chat (Inyriforge.tumblr.com)

 8. Ⅰ dߋn’t еѵеn ҝnow һow Ⅰ еnded ᥙρ ɦere, Ьut Ι thought tuis ost աaѕ ǥood.

  І Ԁоn’t κnoѡ աҺо youu аrᥱ bbut ɗefinitely yοu’rе ցoing tо a famous blogger iff үߋu агe
  not alredy 😉 Cheers!

  Jangan sungkan untuk mengunjungi website Anee buat dapat Info ebih lengkap lagi tentang jual 4Life surabaya .
  Suwun

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*